Image Alt

Стійкість

Сталий розвиток є невід’ємною частиною нашої ділової діяльності та філософії. Керуючись нашою місією «Ми віримо в здоров’я та красу», ми прагнемо чинити позитивний вплив на наших споживачів, поліпшуючи якість їх життя за допомогою здоров’я та краси. Хоча це рушійна сила наших розробок, наші зусилля також спрямовані на підвищення екологічної та соціальної стійкості.

 

ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА Ми віримо в здоров’я та красу всіх видів, починаючи з нашої планети, її навколишнього середовища та життя, яке вона створює та живить своїм чистим здоров’ям та красою. Тому нами докладаються зусилля для захисту навколишнього середовища та підвищення його стійкості.

Ми беремо участь в екологічно активних інноваціях, впроваджуючи стійкі методи до нашого ланцюгу постачання, екологічне пакування та інгредієнти. Крім того, ми пропонуємо споживачам і співробітникам повну прозорість та розуміння інгредієнтів нашого продукту. Caviar of Switzerland вносить свій внесок в місію з припинення вирубки лісів, домагаючись прогресу в скороченні споживання паперу (розумне пакування, електронні буклети та т. д.) і використання екстрактів пальмової олії. Ми дотримуємося кращих галузевих стандартів та ветеринарних правил для захисту видів, з яких отримують екстракти ікри (осетрові), і запобіганню зникнення тварин. Крім того, ми використовуємо кілька натуральних інгредієнтів, які ми отримуємо та обробляємо відповідально. Нарешті, ми нарощуємо зусилля по скороченню викидів CO2 і використання води.

 

ЗАХИСТ ШКІРИ ВІД УЛЬТРАФІОЛЕТОВИХ ПРОМЕНІВ І ЗАБРУДНЕННЯ
Через вплив зміни клімату та інших факторів на глобальний стан навколишнього середовища прогнозується надмірна дія УФ-променів і підвищене забруднення. Ці зміни згубно позначаються на здоров’ї нашої шкіри. Продукція Caviar of Switzerland створюється в результаті постійної співпраці з науковцями та дослідниками для забезпечення інновацій та ефективності. Наша розробка продукту зосереджена на взаємозв’язках між навколишнім середовищем та шкірою. Спеціалізовані високоактивні інгредієнти відбираються вручну для створення інноваційних продуктів, які покращують захист шкіри від УФ-променів і активних форм кисню, а також покращують здоров’я та красу шкіри.