Image Alt

Caviar of Switzerland

Ікра, в косметиці забезпечує зволоження, живлення, антивікові та захисні властивості. Вона бореться зі старінням, завдяки чому популярна у таких зірок, як Анджеліна Джолі, яка високо оцінила переваги антивікових кремів з ікрою для підтримки шкіри в ідеальному стані.

Користь ікри в косметиці значна
Ікра містить життєво важливі речовини, такі як магній, кальцій, амінокислоти і омега-3. Таким чином зміцнюється гідроліпідна плівка шкіри, зберігається її еластичність і стимулюється вироблення колагену. Крім того, підвищуються гнучкість, пружність і антиоксидантний захист.

Природні цукри в ікрі забезпечують гідратацію та білкове живлення. Поліненасичені ліпіди надають змазуючу дію на дуже суху і дуже зрілу шкіру. Крім того, мікроелементи значно пожвавлюють шкіру.

Одна тільки ікра містить 47 вітамінів і мінералів
Косметика Caviar of Switzerland багата натуральними інгредієнтами та сприяє пожвавленню шкіри та її реструктуризації, особливо в клітинному метаболізмі. Вона містить всі речовини, необхідні для підтримки молодості шкіри, а також для регенерації тканин шляхом вироблення колагену.

Ми пропонуємо розкіш, але ікра, яка присутня в нашому денному і нічному кремах діє як еліксир молодості для вашої шкіри. Розкішний продукт, який стане ангелом-хранителем вашої шкіри. Дійсно, багатий природним білком, незамінними жирними кислотами, амінокислотами, вітамінами, мікроелементами та антиоксидантами, його склад значно поліпшить вашу шкіру.

Еліксир молодості для зрілої шкіри
Цей чудодійний інгредієнт дійсно володіє всіма необхідними якостями, щоб шкіра залишалася молодою та сяючою. Будучи флагманом нашого престижного бренду, в століття, коли жінки намагаються боротися з ознаками старості, наша косметика на основі ікри задовольняє всі потреби вашої шкіри.

Коктейль антиоксидантів
Естественно богатая регенерирующими и восстанавливающими ингредиентами икра представляет собой коктейль антиоксидантов. Богат питательными веществами и полон природных свойств, он позволит вашей коже регенерировать и оживить.

Питание и увлажнение 
Присутствие желточного вещества, которое является очень питательным веществом, обеспечит вас всеми микроэлементами, витаминами и аминокислотами, которые позволят вашей коже восстановить свою упругость, обеспечивая при этом увлажнение, в котором она нуждается в повседневной жизни.

Регенерация наших клеток 
Этот диапазон позволит стволовым клеткам зрелой кожи восстановить клеточную жизненную силу своей молодости. Таким образом, этих клеток станет больше, они будут лучше защищены и будут оказывать омолаживающее действие на синтез коллагена и фибробластов, которые являются резидентными клетками кожи, обеспечивая гибкость и консистенцию.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 4,95 out of 5)

Загрузка...