Image Alt

Caviar of Switzerland

Засоби по догляду за шкірою з ікрою вже багато років є частиною успішної формули краси, покращуючи зовнішній вигляд шкіри, надаючи їй більш молодий, сяючий та здоровий вигляд. Поживні речовини ікри живлять, відновлюють та оздоровлюють шкіру, допомагаючи протистояти зовнішнім впливам і процесам старіння.

Ікра дуже живильна для шкіри, оскільки містить залізо, магній, селен, фосфор і багато вітамінів, включаючи вітамін B2, вітамін A і вітамін D. Вона також є джерелом корисних омега-3 (EPA, DHA) і омега-6 жирних кислот в ідеальному співвідношенні. Віна уповільнює ознаки старіння, заповнюючи недолік необхідних ліпідів шкіри, відновлюючи її, зберігаючи її зволоженою, зменшуючи дряблість, підтягуючи її контури та збільшуючи природне виробництво колагену та еластину. Ікра – ідеальна добавка для догляду за зрілою шкірою.

Колаген – це білок, який міститься в багатьох тканинах тіла та необхідний для здоров’я сполучної тканини та шкіри. Гідроліз колагену призводить до утворення більш коротких амінокислотних ланцюжків з високою абсорбцією з організму. Гідролізований колаген збільшує щільність та еластичність шкіри і зменшує тонкі лінії та зморшки завдяки високому вмісту амінокислот лізину та проліну.

Селен – це мікроелемент-антиоксидант, необхідний клітинам організму. Він захищає їх від руйнівної дії вільних радикалів. Спеціально для шкіри він підсилює її антиоксидантний захист від зовнішніх факторів та надає їй сяйва. Вітамін А необхідний для регенерації клітин шкіри. Він запобігає старінню, відновлює тонкі лінії та зморшки, допомагає природному видалення мертвих клітин, захищає шкіру від висихання та підвищує її опірність зовнішнім факторам, таким як сонячне випромінювання. Вітамін С – потужний антиоксидант, необхідний для утворення колагену шкіри. Він діє проти фотостаріння та допомагає видалити мертві клітини. Крім того, він стимулює мікроциркуляцію та зміцнює судини, забезпечуючи блиск, сяйво та зменшуючи дисхромії.

Крім всієї поживної цінності ікри для шкіри, косметика Caviar of Switzerland містить гіалуронову кислоту. Гіалуронова кислота – це зволожуючий агент, який природним чином присутній в організмі людини, особливо в шкірі. Він має здатність утримувати свою вагу у воді та концентруватися між клітинами колагену, підвищуючи його вироблення та роблячи шкіру пружною та еластичною, зменшуючи при цьому тонкі лінії та зморшки.

Подбайте про свою шкіру, зробіть її молодою та чарівною з Caviar of Switzerland!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 4,94 out of 5)

Loading...