Image Alt

Caviar of Switzerland

Ах, ікра! Покуштувати ложку дорогоцінного чорного золота напередодні Нового року? Із задоволенням. Повністю покрити тіло та обличчя ікрою осетрових? Напевно ні. Каприз до зірок, або чудо-вироби? Загадковий інгредієнт здивував нас!

Ікра в косметиці: Походження

Процедура для ліфтингу або корекції фігури, ікра в косметиці використовувалася протягом кількох десятиліть для створення розкішних процедур по догляду за шкірою з безліччю результатів: сяйво, життєва сила, anti-age ефект. Багато жінок вкладають кошти в цей інноваційний догляд за обличчям. Але якщо рідкість та ціна цього недоступного продукту достатні для розробки рекламних кампаній, які насправді його косметичні властивості?

Це було в 70-ті роки, коли Інгрід Міллет з подивом відзначила неймовірну молодість рук каспійських рибалок, незважаючи на постійний вплив холоду та солі. Потім їй прийшла в голову ідея провести аналіз ікри осетрових риб. Французька лабораторія, яка відповідає за цей аналіз, винесла вердикт: таємниче маленьке чорне зернятко містить важливі компоненти – омега-3, ліпіди, білки та мінеральні солі, які прекрасно засвоюються шкірою. На основі свого відкриття в 1972 році вона створила біоморской екстракт та запустила першу косметичну лінію з ікрою.

Ікра в косметиці: дорогоцінний засіб проти старіння
Успіхом ікра осетра зобов’язана жовтковій речовині – справжньому еліксиру молодості. Вуглеводи та поліненасичені жирні кислоти для зволоження, вітаміни, мінерали та мікроелементи для прискорення відновлення клітин, але особливо білки для живлення зрілої шкіри: екстракт ікри, очевидно, має цікаві властивості для боротьби зі старінням шкіри!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 4,81 out of 5)

Loading...