Image Alt

Caviar of Switzerland

beauty tips for glowing skin

Ми знаємо, що ікра – найдорожча страва, яким ми насолоджуємося в особливих випадках у супроводі прекрасного французького шампанського. Але в той же час ікра є основним компонентом косметології, оскільки володіє чарівною здатністю стирати сліди часу зі зрілої шкіри та повертати їй природний блиск.

Років тридцять тому, а саме в 1983 році, косметологія вперше познайомилася з ікрою. Грунтуючись на дослідженні пані Еріки Бауерпу, яка продемонструвала благотворний вплив на підвищення пружности шкіри. Завдяки високій концентрації вітамінів та зовнішньому вигляду каспійських рибалок, які не мали зморшок, хоча і знаходилися на сонці, народилася ідея, що ікра допомагає шкірі. Композиція заснована на ікрі осетрових риб та додатково містить мідії, устриці, раковини, водорості та планктон в поєднанні з вітамінами, ліпідами, білками, мінералами та мікроелементами. Ці інгредієнти необхідні та цінні для будови клітин.

Ікра добувається з особливою категорії риб, які через особливу ​​форму називають осетровими. У якості страви є 3 види:

  • Ікра білуги – найдорожча, її отримують від найбільших осетрових, що живуть більш як 100 років.
  • Ікра осетра, має коричнево-сірий колір з золотистими відтінками. Його виробляє осетер середнього розміру, який живе близько 50 років.
  • Ікра севрюги має темно-сірий колір і насичений аромат. Його отримують з більш дрібних осетрових,які живуть до 30 років.

Склад і властивості ікри

Ікра – це, по суті, зародок нового життя. Її зерна можуть забезпечити високий рівень енергії та поживних речовин для клітин людини.

Вона складається з 27% корисних білків, які здатні посилювати клітинний метаболізм та стимулювати вироблення колагену з групи спеціалізованих клітин шкіри, які називаються фібробластами. Що стосується решти її складу, то він містить насичені та поліненасичені жири (15%) і вуглеводи (33%). Він також має високий вміст мінералів (в основному калію, натрію, кальцію, заліза і фосфору), які покращують структуру клітинної мембрани, захищаючи внутрішню частину клітин від так званого оксидативного стресу, за який відповідальні вільні радикали, а також містять вітаміни. A, E, D і F.

Крім того, він забезпечує глибоке зволоження клітин, стимулює регенерацію шкіри, має антиоксидантні властивості, стимулює шкіру та захищає її від шкідливих променів UVA.

Варто зазначити, що компоненти ікри засвоюються без алергічних реакцій.

Сьогодні всі основні виробники косметики змагаються один з одним у пошуках найбільш ефективних способів використання косметики на основі ікри. Вона використовується, перш за все, як важливий інгредієнт у складі антивікового крему для обличчя та чутливої ​​зони навколо очей. Він також використовується в центрах краси у вигляді спеціалізованих процедур для обличчя, шиї і декольте, що особливо рекомендується для зрілої, надмірно сухої або втомленою та тьмяної шкіри. Caviar of Switzerland, мабуть, єдиний бренд, який використовує ікру осетрових риб, а це вид є найбільш корисними.

Її цінні інгредієнти

Білки, амінокислоти, ефірні масла, мінерали та вітаміни A і D дозволяють шкірі омолоджуватися та оновлювати її сполучну тканину. У поєднанні зі спеціальним масажем обличчя вона розслабляє та дарує гарне самопочуття. В результаті обличчя набуває більш молодого вигляду, стає енергійним та сяючим, оскільки тонкі лінії, зморшки та пігментація помітно зменшуються.

Отже, 9 основних властивостей ікри:

1. Ікра складається з 27% білків, які посилюють клітинний метаболізм та стимулюють вироблення колагену, який чинить відмінну протидію зморшкам.
2. Він має високий вміст мінералів (калій, натрій, кальцій і фосфор), що покращує сяйво шкіри.
3. Підтягує область декольте та шиї.
4. Розтираючи зерна ікри в волосся, ви надаєте їм блиску.
5. Вона протидіє появі дисхромій та пігментних плям, що утворюються з плином часу.
6. Посилює кровообіг
7. Допомагає зменшити депресію, в основному за рахунок вмісту жирних кислот омега-3.
8. Володіє потужною зволожуючою дією.
9. Креми, такі як 24h Regenerating Cream, до складу яких входить ікра, забезпечують миттєву стимуляцію шкіри.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 4,85 out of 5)

Loading...