Image Alt

Про нас

З ідеї наших засновників, які були піонерами в розробці рідкісних та розкішних косметичних продуктів, народився бренд Caviar of Switzerland, який з того часу став світовим брендом.

 

Формули були розроблені у всесвітньо відомій лабораторії по догляду за шкірою в гірській Швейцарській Рив’єрі командою першокласних вчених, відомих своїми безпрецедентними дослідженнями та розробками в галузі клітинної науки. Це сталося в результаті розробки та використання інноваційних методів виробництва свіжих клітинних екстрактів при збереженні життя клітин, складних технологій генерації пептидів та передової системи доставлення.

 

Caviar of Switzerland перетворилася в кращу лінію по догляду за шкірою, яка ефективно бореться з ознаками старіння!

Колекція Caviar of Switzerland містить ексклюзивний комплекс інгредієнтів з високотехнологічними активними інгредієнтами та цінним екстрактом ікри. Інноваційні інгредієнти, які борються зі старінням, містять поживні речовини, необхідні для здоров’я, життєздатності та загального зовнішнього вигляду вашої шкіри, пропонуючи при цьому чистоту, якість та інновації, які є синонімом Швейцарії.

 

Caviar of Switzerland слідує високим дерматологічним стандартам для забезпечення найвищої якості: ми використовуємо тільки відібрані активні інгредієнти, які були ретельно перевірені на відповідність найвищим стандартам на ринку. Ця високоефективна лінія по догляду за шкірою має чудову здатність боротися з ознаками старіння та сприяти регенерації клітин шкіри.